Sympozjum Neonatologiczne
UWAGA! NIE MAMY JUŻ WOLNYCH MIEJSC NA NAJBLIŻSZE KURSY NLS!  W tej chwili możecie się Państwo zapisywać na kolejny kurs, którego datę podamy wkrótce (odbędzie się on prawdopodobnie wiosną 2021).

Szanowni Państwo,
Katedra Neonatologii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu serdecznie zaprasza do udziału w certyfikowanych jednodniowych Kursach Resuscytacji Noworodka NLS (Newborn Life Support) zgodnych z rekomendacjami ERC (European Resuscitation Council).

Kursy odbywają się w Klinice Neonatologii UMP w Poznaniu i są organizowane dla pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych, lekarzy neonatologów, pediatrów i położników. Jednodniowy kurs obejmuje: 4 godziny zajęć teoretycznych, 4 godziny zajęć praktycznych z wykorzystaniem sprzętu do resuscytacji i manekinów oraz egzaminy: teoretyczny i praktyczny.

Koszt kursu wynosi 950 zł brutto. Cena kursu obejmuje: podręcznik resuscytacji noworodków zgodny z wytycznymi ERC, wyżywienie (obiad + przekąski w czasie przerw kawowych), wydanie certyfikatu ERC.

UWAGA! W związku z epidemią koronawirusa zostaliśmy zmuszeni do zmiany miejsca w którym organizowane są kursy co wiąże sie ze znaczącym wzrostem kosztów, stąd koszt kursu wzrasta do 950zł brutto.

 

REGULAMIN KURSU - KLIK

 

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest dokonanie wpłaty w wysokości 950 zł brutto na konto Fundacji Rozwoju Neonatologii w Wielkopolsce:
Fundacja Rozwoju Neonatologii w Wielkopolsce, ul. Polna 33.
Nr konta bankowego: 41 1160 2202 0000 0000 6089 1331   Bank Millenium SA
oraz przesłanie potwierdzenia przelewu na adres e-mail: tpikula@ump.edu.pl

W tytule przelewu proszę wpisać „Kurs NLS Poznań”, imię i nazwisko.

UWAGA! NIE MAMY JUŻ WOLNYCH MIEJSC NA NAJBLIŻSZE KURSY NLS!  W tej chwili możecie się Państwo zapisywać na kolejny kurs, którego datę podamy wkrótce (odbędzie się on prawdopodobnie wiosną 2021).

 

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Data kursu:

wiosna 2021

Imię (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Data urodzenia (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Zawód (wymagane)

Specjalizacja (wymagane)

Opcja obiadowa (wymagane)

wegemięso


Adres do wysyłki materiałów szkoleniowych

Imię i nazwisko / Instytucja (wymagane)

Ulica i nr domu/mieszkania (wymagane)

Kod pocztowy (wymagane)

Miasto (wymagane)


Dane do wystawienia Faktury VAT


Nazwa płatnika/sponsora (wymagane)

Adres płatnika (wymagane)

NIP płatnika(wymagane) Potwierdzam zapoznanie się z regulaminem kursu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu podanych danych w celu przeprowadzenia procesu rejestracyjnego służącego organizacji Kursu NLS. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach informowania o przyszłych konferencjach i kursach drogą mailową oraz telefoniczną przez Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
 

PARTNERZY KURSÓW NLS